1963  yılında İstanbul  Beykoz’da doğdum. Uzun yıllar özel sektörde (Gıda / içecek Yiyecek), satış pazarlama ve organizasyon hizmetlerinde yönetici danışman ve Satış Müdürü olarak görev aldım. 

Boş zamanlarımın büyük kısmını basketbol ve oğlumla geçiririm. Uzun yıllar basketbol ile ilgilendim. Oyuncu olarak başlayan spor kariyerim koç-yönetici-menejer olarak devam etti.  Spor  hayatımda edindiğim disiplinli  ve düzenli çalışma prensiplerimi  her zaman için iş ve özel hayatımda da uygulamayı ilke edindim.

Hayallerimi tasarıma dönüştürmek ve bu tasarımları uygulayarak hayata geçirmek  benim en büyük tutkum. Doğadan ve sanattan aldığım ilham ile kendime özgü iç mekanlar yaratıyorum. Yeditepe Üniversitesi İç Mimarlık Bölümü'nü birincilikle bitirdim ve aktif olarak piyasanın içerisindeyim; tasarım, projelendirme ve uygulama olmak üzere hem Türkiye genelinde hem de yurtdışında anahtar teslim projeler yapıyorum. Ayrıca proje özelinde kişilere danışmanlık hizmeti de veriyorum. Merak ettikleriniz için internet sitemde yer alan mail adresime mail atarak benimle iletişime geçebilirsiniz.

http://www.mysatelier.com/

Portföy

Kurlar
Para BirimiAlışSatış
$ 13.607 13.631
15.154 15.181
£ 18.186 18.281
SATIN ALMAK İSTİYORUM SATMAK İSTİYORUM KİRALAMAK İSTİYORUM KİRAYA VERMEK İSTİYORUM
Gönder
BEYKOZ MERKEZDE SATILIK KURUL ONAYLI PROJELERİ İLE BİRLİKTE  AHŞAP MÜSTAKİL EV

BEYKOZ MERKEZDE SATILIK KURUL ONAYLI PROJELERİ İLE BİRLİKTE AHŞAP MÜSTAKİL EV

TL 2,500,000
125m² 2 1 1
SatılıkMüstakil Ev
İstanbulBeykoz
HALUK SÜMER
HALUK SÜMER
BOĞAZ, ORMAN,  HAVUZ  MANZARALI 1000 M2 BAHÇE İÇİNDE 4 KATLI 580 m2 SATILIK MALİKANE

BOĞAZ, ORMAN, HAVUZ MANZARALI 1000 M2 BAHÇE İÇİNDE 4 KATLI 580 m2 SATILIK MALİKANE

TL 33,800,000
1,000m² 7 2 7
SatılıkMalikane
İstanbulBeykoz
HALUK SÜMER
HALUK SÜMER
AcilFırsatYatırımlıkKrediye Uygun
KADIKÖY MERKEZDE HALİTAĞA , ANA CADDEYE CEPHELİ  (OFİS İÇN UYGUN)KONUT  UYGUN SATILIK 2 + 1 DAİRE

KADIKÖY MERKEZDE HALİTAĞA , ANA CADDEYE CEPHELİ (OFİS İÇN UYGUN)KONUT UYGUN SATILIK 2 + 1 DAİRE

TL 935,000
96m² 2 1 1
SatılıkApartman Dairesi
İstanbulKadıköy
HALUK SÜMER
HALUK SÜMER
SATIN ALMAK İSTİYORUM
SATMAK İSTİYORUM
KİRALAMAK İSTİYORUM
KİRAYA VERMEK İSTİYORUM
Gönder
Konut Faizlerinin Düşmesi Satışları Yüzde 20 Artıracak

Dünyanın en büyük gayrimenkul danışmanlık firması Keller Williams, Türkiye’de uzun dönemdir düşmesi beklenen konut faiz rakamlarını değerlendirdi. Yaklaşık 1 senedir 1.10-1.20 bandında seyreden konut faiz oranlarının Merkez Bankası’nın faiz indirimi kararını alması sonrası düşeceği ve yeni faiz oranlarının sektörde konut satışlarını yüzde 20 oranında artırması bekleniyor. 2016-04-23 14:26:10 Emlakhaberi.com

Yüksek faiz oranları sebebiyle konut yatırımlarını askıya alan yatırımcıların uzun süredir beklediği faiz indirimi rakamları açıklandı. Faiz oranlarının düşmesinin sektör açısından olumlu bir değer olduğuna dikkat çeken Keller Williams Türkiye Ülke Direktörü Emre Erol; “Yüksek faiz oranları sebebiyle yaklaşık 1 senedir orta ölçekli yatırımcılar bekleme kararı almıştı. Faiz indirimi, önümüzdeki aylarda konut kredi faizlerinin yüzde 1’in altına kadar düşmesine neden olabilir böylelikle orta gelirli ve beyaz yakalı yatırımcılar için iyi bir fırsat oluşacak. Kredi avantajlarından yararlanmak isteyen yatırımcılar makul oranda faiz ödeyerek ev sahibi olabilecek. Geçmiş yıllara baktığımızda konut kredisinin yüzde 1’in altında olduğu dönemlerde konut satış oranlarının konut adedi olarak olmasa bile yüzde açısından yüksek olduğunu gözlemliyoruz.
 
Kredili konut satışlarının 2016 yılının ilk 2 ayında, 2015 yılının ilk 2 ayına göre %19 düştüğüne dikkat çeken Emre Erol; “Yüksek faiz oranları sebebiyle kredili satışlarda ve ilk el satışlarda azalma söz konusu. Bireyler yatırım yaparken uzun yıllar sürecek borçlanmaya girmekten korkuyor. Kredilerin düşmesiyle yatırımlar daha erişilebilir hale gelecek. Bu durumun hem maddi hem de psikolojik boyutu var. Kredilerdeki ufak değişimler bile yatırımcıyı harekete geçiriyor. Merkez Bankası’nın faizleri 50 baz puan düşürmesi piyasayı canlandıracak.”
Kaynak: 

Gayrimenkulde kazanmanın 5 püf noktası

Gayrimenkulde yatırım yapmak isteyenler için rehber olacak 5 püf noktası... 2016-02-20 17:55:18 EmlakHaberi.com

Gayrimenkul yatırımı eskiden olduğu gibi günümüzde de en karlı ve güvenli yatırım aracı. Özellikle döviz kurundaki dalgalanma yatırımcıları gayrimenkul sektörüne daha fazla yönlendiriyor. Gayrimenkul yatırımı uzun vadede büyük kazanç sağlar. Ancak bu kazancı elde edebilmek için bazı püf noktalarına dikkat etmeniz gerekir. İşte gayrimenkul yatırımında size rehber olacak 5 püf noktası...
MERKEZİ LOKASYON TERCİH EDİN
Gayrimenkul seçimi yaparken ilk olarak lokasyona bakılmalıdır. Gelişme potansiyeli yüksek olan bölgelere yatırım yapmanız daha fazla kazanç elde etmenizi sağlayacaktır. Gayrimenkulün eğitim kurumları, sağlık merkezi, alışveriş merkezleri gibi kamusal ve sosyal alanlara yakın olması büyük önem taşır. Kişisel ve sosyal ihtiyaçların rahat bir şekilde karşılanabilmesi buna bağlıdır.
ULAŞIM YAKINLIĞINI GÖZ ÖNÜNDE BULUNDURUN
Satın alacağınız gayrimenkulun ulaşım noktalarına yakınlığı oldukça önemlidir. Kişilerin gitmek istedikleri lokasyonlara kolaylıkla ulaşmasını sağlar. Bu noktada yeni yol çalışmalarının yapıldığı yerler de tercih edilebilir. Çünkü yapım tamamlandıktan sonra mülkünüzün değeri daha da artacaktır.
SAĞLAMLIĞINI TEST EDİN
Almak istediğiniz gayrimenkulün sağlamlığı en önemli kriterlerden biridir. İnşa edildiği zemin ve deprem gibi afetlere dayanıklı olup olmadığı bu noktada dikkat edilmesi gereken hususlardır.
GETİRİ POTANSİYELİ YÜKSEK GAYRİMENKUL TERCİH EDİN
Yatırım yapacağınız gayrimenkulün çabuk satılabilecek özellikte olmasına önem verilmelidir. Yüksek giderleri bulunan bir gayrimenkulü almak bu doğrultuda iyi bir seçim olmayacaktır. Yüksek giderler yerine yüksek kazanç potansiyeli olan gayrimenkuller tercih edilmelidir.
TAPU KAYITLARINI ARAŞTIRIN
Alacağınız gayrimenkulün tapu kayıtlarını detaylı bir şekilde araştırmanız gerekir. Ayrıca özellikle kat mülkiyeti tapusuna sahip olan gayrimenkulleri satın almaya özen gösterilmelidir. 
Kaynak: 

ANA SAYFA